Towarzystwo Muzyczne im. Kazimierza Wiłkomirskiego

 
 Laureaci konkursów muzycznych
 
LISTA LAUREATÓW XXIV POWIATOWEGO KONKURSU MUZYCZNEGO STARE BABICE 2016

Grand Prix
Szemplińska Weronika - fortepian

I miejsca:
Julia Jach - fortepian
Zuzanna Kowalczuk - fortepian
Zdaniewicz Julian - skrzypce


II miejsce
Zdaniewicz Ignacy - skrzypce

III miejsce:
Godzimirski Adam - flet prosty
Sztampke Natalia - wiolonczela


wyróżnienia:
Dąbkowska Maja - fortepian
Dzieża Kornel - fortepian
Dziołak Nina - fortepian
Gołębiewska Julia - fortepian
Gołębiewski Wojciech - fortepian
Grzana Marta - harfa
Karasińska Elżbieta - fortepian
Latko Emilia - fortepian
Strejczek Mateusz - fortepian
Szempliński Michał - fortepian
Szpakowski Ignacy - gitara
Sztampke Tymoteusz - fortepian
Tymendorf Krystian - fortepian
Zabłocki Michał - fortepian
Duet skrzypce - fortepian: Karolina Kałużyńska - Julian Zdaniewicz
Duet gitarowy: Karol i Piotr Blezień
Zespół skrzypcowy
Zespół fletów prostych


dyplom dla najmłodszej uczestniczki konkursu:
Majchrowska Marta - fortepian

Wszyscy laureaci konkursu wykonają jeden utwór podczas niedzielnego koncertu. Prosimy o kontakt w sprawie ustalenia szczegółów.

Uroczyste wręczenie nagród i koncert laureatów konkursu muzycznego odbędzie się w najbliższą niedzielę 12 czerwca o godzinie 16.00 w sali koncertowej I Gminnego Gimnazjum w Koczargach Starych ul. Akacjowa 12.
Dyplomy i upominki otrzymają wszyscy uczestnicy przesłuchań.


W programie niedzielnego koncertu zaprezentują się laureaci, oraz wystąpi Orkiestra Młodzieżowa ze Starych Babic.

LISTA LAUREATÓW XXIII POWIATOWEGO KONKURSU MUZYCZNEGO STARE BABICE 2015

Grand Prix
Weronika Szemplińska /flet i fortepian/

I miejsca
Łucja Nikołajuk /fortepian/
Julian Zdaniewicz /skrzypce/


II miejsca
Adam Godzimirski /flet prosty/
Julia Jach /fortepian/


III miejsca
Julia Gołębiewska /fortepian/
Zuzanna Kowalczuk /fortepian/
Aleksander Łaciński /klarnet/


Nagroda za najlepsze wykonanie muzyki popularnej.
Wiktor Jaworski /akordeon/
Adam Wyszyński /fortepian/
Ignacy Zdaniewicz /skrzypce/


Wyróżnienia
Julia Bakalarska /fortepian/
Klaudia Baranowska /skrzypce/
Jan Brzeziński /saksofon/
Maria Dąbrowska /gitara/
Natasza Dzieża /fortepian/
Marta Grzana /harfa/
Kacper Kamzelski /fortepian/
Kazimierz Łotowski /fortepian/
Witold Rogoziński /fortepian/
Duet Anna i Elżbieta Karasińskie /flet prosty, fortepian/
Duet wiolonczelowy Aleksandra Mielczarek – Natalia Sztampke
Duet fletowy Weronika Maj – J. Stąsiek


dyplomy dla najmłodszych uczestniczek konkursu:
Aleksandra Sondij /fortepian/
Marta Majchrowska /fortepian/


Wszyscy laureaci konkursu wykonają jeden utwór podczas niedzielnego koncertu. Prosimy o kontakt w sprawie ustalenia szczegółów.

Uroczyste wręczenie nagród i koncert laureatów konkursu muzycznego odbędzie się w najbliższą niedzielę 21 czerwca o godzinie 18.00 w sali koncertowej I Gminnego Gimnazjum
w Koczargach Starych ul. Akacjowa 12.
Dyplomy i upominki otrzymają wszyscy uczestnicy przesłuchań.
W programie niedzielnego koncertu zaprezentują się laureaci, oraz wystąpi Orkiestra Młodzieżowa ze Starych Babic.

LISTA LAUREATÓW XXII POWIATOWEGO KONKURSU MUZYCZNEGO STARE BABICE 2014

I miejsca
Orzechowska Lucyna /fortepian/
Pajączek Zuzanna /saksofon/

II miejsca
duet skrzypcowy: Dawgiałło Stanisław - Zdaniewicz Ignacy
Łaciński Aleksander /fortepian/

III miejsce
Zalas Julia /fortepian/
wyróżnienia
Dzieża Kornel /fortepian/
Grzana Marta /harfa/
Hathi Nguyen /fortepian/
Jach Julia /fortepian/
Matysiak Ada /fortepian/
Orzeł Klaudia /akordeon/
Rogoziński Witold /fortepian/
Stąsiek Szymon /fortepian/
Załuski Michał /akordeon/
Zdaniewicz Julian /skrzypce/
duet gitarowy - Dąbrowska Maria i Zając Józef
trio skrzypcowe: Dawgiałło Stanisław, Grzegorczyk Wiktoria, Zdaniewicz Ignacy
Zespół fletowy

dyplomy dla najmłodszych uczestników konkursu:
Natalia Czaplejewicz, Hanna Ignatowicz, Izabela Ignatowicz, Karasińska Anna, Hanna Sińska

Uroczyste wręczenie nagród i koncert laureatów konkursu muzycznego odbędzie się w najbliższą sobotę 7 czerwca o godzinie 18.00 w sali koncertowej I Gminnego Gimnazjum
w Koczargach Starych ul. Akacjowa 12.
Dyplomy i upominki otrzymają także wszyscy uczestnicy przesłuchań.
W programie sobotniego koncertu zaprezentują się laureaci, oraz wystąpi Orkiestra Młodzieżowa ze Starych Babic.

LISTA LAUREATÓW XXI POWIATOWEGO KONKURSU MUZYCZNEGO STARE BABICE 2013

I miejsca
Wasiuk Lidia - fortepian
Zdaniewicz Korneliusz - skrzypce


II miejsca
Dziedzic Helena - fortepian
Szemplińska Weronika - fortepian


III miejsca
Łaciński Wiktor - fortepian
Roy Dawid - fortepian
Zdaniewicz Ignacy - skrzypce


Nagroda Specjalna Prezesa Towarzystwa Muzycznego
Dawgiałło Stanisław - skrzypce

wyróżnienia
Dzieża Natalia - fortepian
Dziołak Nina - fortepian
Grzegorczyk Wiktoria - skrzypce
Łaciński Aleksander - klarnet
Moldovan Mirela - fortepian
Orzechowska Lucyna - fortepian
Szpakowski Ignacy - gitara
duet fortepianowy: J.Gołębiewska - J.Jach
zespół fletowy: M.Dyr, A.Gościmińska, M.Kalinowska, A.Kowalczyk


wyróżnienia dla najmłodszych uczestników konkursu
Godyń Anna - fortepian
Marchliński Marcel - fortepian

LISTA LAUREATÓW XX POWIATOWEGO KONKURSU MUZYCZNEGO STARE BABICE 2012

Łaciński Wiktor /fortepian/ - Grand Prix
Wędrocha Krzysztof /akordeon/ - I miejsce
Wójcik Izabela /flet prosty/ - I miejsce
Zdaniewicz Ignacy /skrzypce/ - I miejsce
Jaroń Jan /gitara/ - II miejsce
Kalinowska Maria /wiolonczela/ - II miejsce
Poprzeczko Magdalena /flet poprzeczny/ - II miejsce
Dziedzic Helena /fortepian/ - III miejsce
Maj Weronika /flet prosty/ - III miejsce
Orzechowska Lucyna /fortepian/ - III miejsce
duet wiolonczelowy /Mielczarek Aleksandra, Sztampke Natalia/ - nagroda im. Kazimierza Wiłkomirskiego
Snopkowska Anna /harfa/ - nagroda specjalna Prezesa Towarzystwa Muzycznego im. K. Wiłkomirskiego
Cięszczyk Marcin /akordeon/ - wyróżnienie
Dawgiałło Stanisław /skrzypce/ - wyróżnienie
Jach Julia /fortepian/ - wyróżnienie
Langa Jan /fortepian/ - wyróżnienie
Łaciński Aleksander /klarnet/ - wyróżnienie
Poncyleusz Dominik /fortepian/ - wyróżnienie
Szemplińska Weronika /fortepian/ - wyróżnienie
Wasiuk Lidia /fortepian/ - wyróżnienie
Zdaniewicz Korneliusz /skrzypce/ - wyróżnienie
zespół fletowy /M.Dyr, A.Gościmińska, M.Kalinowska, O.Kowalczyk/ - wyróżnienie
Mielczarek Maksymilian /skrzypce/ - wyróżnienie dla najmłodszego uczestnika konkursu
Sztampke Magdalena /skrzypce/ - wyróżnienie dla najmłodszego uczestnika konkursu

Lista wykonawców koncertu laureatów:

Dzedzic Helena - fortepian
Jaroń Jan - gitara
Kalinowska Maria - wiolonczela
Łaciński Wiktor - fortepian
Maj Weronika - flet prosty
Mielczarek Maksymilian - skrzypce
Orzechowska Lucyna - fortepian
Poprzeczko Magdalena - flet poprzeczny
Snopkowska Anna - harfa
Sztampke Magdalena - skrzypce
Wędrocha Krzysztof - akordeon
Wójcik Izabela - flet prosty
Zdaniewicz Ignacy - skrzypce
duet wiolonczelowy - Mielczarek Aleksandra Sztampke Natalia
zespół fletowy - M.Dyr, A.Gościmińska, M.Kalinowska, O.Kowalczyk
LISTA LAUREATÓW XIX POWIATOWEGO KONKURSU MUZYCZNEGO STARE BABICE 2011

Piszczek Aleksandra - fortepian - Grand Prix
Cukrowski Kamil - gitara - 1 miejsce
Orzechowska Lucyna - fortepian - 1 miejsce
Pochopień Magdalena - flet poprzeczny - 2 miejsce
Łaciński Wiktor - fortepian - 2 miejsce
Zawadzka Joanna - skrzypce - 2 miejsce
Hanna Tomaszewska i Maja Galuhn - duet fortepianowy - 2 miejsce
Zdaniewicz Ignacy - skrzypce - 3 miejsce
Jaroń Jan - gitara - 3 miejsce
Dziedzic Helena - fortepian - 3 miejsce
Kalinowska Maria - wiolonczela - Nagroda Specjalna Kazimierza Wiłkomirskiego
Wiśniewski Kamil - fortepian - wyróżnienie
Dziedzic Jan - saksofon - wyróżnienie
Gołębiewska Julia - fortepian - wyróżnienie
Grzegorczyk Wiktoria - skrzypce - wyróżnienie
Korol Agnieszka - fortepian - wyróżnienie
Langa Agata - fortepian - wyróżnienie
Łaciński Aleksander - klarnet - wyróżnienie
Skomorowska Maja - fortepian - wyróżnienie
Smoliński Kacper - trąbka - wyróżnienie
Snopkowska Anna - harfa - wyróżnienie
Wójcik Izabela - flet prosty - wyróżnienie
Zdaniewicz Korneliusz - skrzypce - wyróżnienie
zespół fletowy 1 - flety proste - wyróżnienie
zespół fletowy 2 - flety proste - wyróżnienie
Magdalena Sztampke - wyróżnienie dla najmłodszego uczestnika


Lista wykonawców koncertu laureatów:

Cukrowski Kamil - gitara
Dziedzic Helena - fortepian
Dziedzic Jan - saksofon
Grzegorczyk Wiktoria - skrzypce
Hanna Tomaszewska I Maja Galuhn - duet fortepianowy
Jaroń Jan - gitara
Kalinowska Maria - wiolonczela
Łaciński Aleksander - klarnet
Łaciński Wiktor - fortepian
Orzechowska Lucyna - fortepian
Piszczek Aleksandra - fortepian
Pochopień Magdalena - flet poprzeczny
Skomorowska Maja - fortepian
Smoliński Kacper - trąbka
Snopkowska Anna - harfa
Zawadzka Joanna - skrzypce
Zdaniewicz Ignacy - skrzypce
Zdaniewicz Korneliusz - skrzypce
zespół fletowy 1 - flety proste
zespół fletowy 2 - flety proste

LISTA LAUREATÓW XVIII POWIATOWEGO KONKURSU MUZYCZNEGO - STARE BABICE 2010

I miejsce
Piszczyk Aleksandra - fortepian

II miejsce
Cięszczyk Marcin - flet poprzeczny
Orzechowska Lucyna fortepian

III miejsce
Łaciński Aleksander - fortepian
Łaciński Wiktor - fortepian
Zawadzka Joanna skrzypce
duet skrzypcowy Jakub Janicki - Kornel Zdaniewicz

nagroda za najlepsze wykonanie utworu F.Chopina
Olszewska Joanna - fortepian

nagroda Prezesa Towarzystwa Muzycznego
Pływaczewski Igor

poniżej pozostałe nagrody:

wyróżnienia
Cukrowski Kamil - gitara
Dąbkowski Michał - fortepian
Jamroz Adam flety proste wyróżnienie
Kalinowska Maria wiolonczela
Napurka Magdalena - fortepian
Radziukiewicz Ryszard - skrzypce
Snopkowska Anna - harfa
Szempliński Karol - fortepian
duet fortepianowy Julia Konopczyńska - Nastasja Pinkosz

wyróżnienia dla najmłodszych uczestników konkursu
Dąbkowska Monika - fortepian
Grzegorczyk Wiktoria - skrzypce
Król Weronika - fortepian

Decyzją Komisji na koncercie laureatów XVIII Powiatowego Konkursu Muzycznego Stare Babice 2010 wystapią:
Cięszczyk Marcin
Cukrowski Kamil
Kalinowska Maria
Łaciński Aleksander
Łaciński Wiktor
Napurka Magdalena
Olszewska Joanna
Orzechowska Lucyna
Piszczyk Aleksandra
Snopkowska Anna
Zawadzka Joanna
duet Julia Konopczyńska Nastasja Pinkosz
duet Jakub Janicki Kornel Zdaniewicz

LISTA LAUREATÓW XVII POWIATOWEGO KONKURSU MUZYCZNEGO - STARE BABICE 2009

I miejsce - nie przyznano

II miejsce
Jaroń Jan - gitara
Piszczek Aleksandra - fortepian
Skomorowska Maja - fortepian
Wójcik Izabela - flet prosty

III miejsce
Rybak Karol - fortepian
duet: Jakub Janicki i Kornel Zdaniewicz (skrzypce)

pozostałe nagrody i wyróżnienia:
nagroda Teresy Wiłkomirskiej
Mirecki Franciszek - wiolonczela

wyróżnienia:
Chojnacka Karolina - fortepian
Dyr Magdalena - flet prosty
Orzechowska Lucyna - fortepian
Pinkosz Nastasja - fortepian
Wasiuk Lidia - fortepian
Zawadzka Joanna - skrzypce
duet: Jaroń Jan (gitara) i Wójcik Izabela (flet prosty)
duet: Kalinowska i Maria Smoliński Jan (wiolonczele)
zespół fletów prostych (młodszy)
zespół fletów prostych (starszy)

Towarzystwo Muzyczne
im. Kazimierza Wiłkomirskiego
05-080 Stare Babice
ul. Polna 40
poczta@wilkomirski.org.pl
pasja@wilkomirski.org.pl
ksiegowosc@wilkomirski.org.pl